İletişim Teklif İste Kurumsal
Ana Sayfa Exclusive Ticari Alan Projeleri

Ticari Alan Projeleri

Ticari mekan tasarımları diğer iç mekan işlerinden farklı olarak markanın ön planda olduğu tasarımlardır. Ticari bir mekanın tasarlanması, kafe, bar, restoran veya mağaza fark etmeksizin markanın kurumsal kimliği ile ilgili; bu kimliğe uygun olacak, bu kimliği destekleyecek şekilde olmalıdır. Ticari mekan tasarımı sadece yerlere döşeme kaplamak, duvarları giydirme ve tavana alçıpan yapıp spot yapmaktan ibaret sanmak profesyonel bir yaklaşım değildir.

Renkler, doku, şekil ve mekana ek hareketli mobilyaların marka ile ilgili ön izlenim veren ve yönlendiren bir havası olmalıdır. Bu safhada aydınlatma bile çok büyük önem taşır. Bir diğer husus ise doğru sirkülasyondur, çünkü tasarım ne kadar iyi olursa olsun sirkülasyon yanlış çözümlenmiş ise olgunlaşmamış bir mekan olarak kalacaktır. Artim Exclusive tasarımcıları birer çözüm üretme sanatçısı olduklarından, belirlenen fonksiyon ve ihtiyaçlar doğrultusunda nitelikli çözümü üretme; bu üretime tasarım katma becerilerini maximum seviyede sizler için kullanacaklardır.

Tüm bunların doğrultusunda birbiri ile entegre bir mekan tasarımı deneyim isteyen bir iştir.Artim Exclusive Ekibi fazlaca ticari alan tasarımı ile bir çok markaya imza atmış; ticari alan tasarımı ve uygulamaları konusunda markanızı ön planda tutarak ticari oluşumunuza en üst noktada değer katmak için sizleri bekliyor olacak.

Devamını Oku
cafe dekorasyon , lobi mobilyaları , otel mobilyaları , kafe dekorasyon , bar dekorasyon , restoran dekorsyon , mağaza dekorasyon ,