İletişim Teklif İste Kurumsal
Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

Müşterilerimizin hayalleri yaratıcılığımız, tarzları tasarımımızdır.

Yüreği ve aklıyla işini sahiplenen, sürekli gelişime açık, aidiyet duygusu yüksek, aile bilincine sahip yaratıcı çalışanlarız.
Ekibi ile birlikte çalışarak gelişen ve geliştiren, takdir eden, yenilikçi, adaletli, emeğe saygılı ve geri bildirime değer veren yöneticileriz.

Ülkemizde ve dünyada trend yaratacak tasarım ürünü mobilyaları, evrensel değerleri ve yenilikçi yaklaşımları gözeterek üretip gururla sunarız.

Doğal kaynakları etkin ve verimli kullanırız, ÇEVREYE DUYARLIYIZ.

Aile değerlerini ön planda tutan, sürdürülebilir sosyal projelerle yaşadığımız topluma değer katma arzusundayız.

Vizyonumuz
Geleceğin tasarım,ürün ve konseptlerini oluşturup son tüketicilerimize zamanında,eksiksiz ve kusursuz teslimat yaparak,hayalleri yaşatan ve sevilen öncü firmalardan olmak.

Misyonumuz
Tarzını ve hayallerini yaşam alanlarına yansıtmak isteyenler için evrenel değerleri, yenilikçi yönetim anlayışı ve hayal gücü ile birleştirerek; tasarım mobilyaları üretmek, erişilebilir fiyat ve tasarım anlayışı ile tüm dünyaya sunmak.

Kalite & Çevre & Müşteri Memnuniyeti Politikamız
İlk hedefimiz olan müşteri memnuniyetini; müşteri şikayeti takibi verimliliğini ve çevre kirliliğini önleme duyarlılığı sağlayarak arttırmaktır.
Yasal mevzuata ve ürün standartlarına uygun, hızlı hizmet ve zamanında teslimat ile güvenle kullanılabilir mobilya ürünleri üretiriz.
En uygun maliyet avantajı ile birlikte tüketicinin ödediği ücretin karşılığını veririz.
"Her bakışta yeniden" ilkesi ile yenilikçi, her yaş grubuna hitap eden ve trend yaratacak niteliklere sahip kaliteli ürünler sunarız.
Kalite, Çevre Yönetim ve Müşteri Memnuniyeti Sistemleri’nin etkinliğinin sürekli olarak iyileştirilmesini tedarikçilerin ve çalışanların katkılarıyla sağlamayı taahhüt ederiz.

Kuruluşumuzun Başarısı ve Devamlılığı İçin
Global marka olma ve pazarda ilk sıralarda yer alma stratejisi doğrultusunda ürün kalitesini ve proses kontrolünü geliştirmek için süreç hedeflerini tanımlar, uygular ve geliştiririz
Üretim ve diğer faaliyetlerde sürekli iyileştirmek, biyolojik çeşitliliğin ve ekosistemin korunmasına katkı sağlamak, yasal ve diğer şartlara ve mevzuata tam uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmek, çevrenin korunması, iyileştirilmesi ve çevre kirliliğin önlenmesi, doğal kaynakların etkin kullanılması ve gelecek nesillerimize yaşanabilir bir çevre ve kullanılabilir doğal kaynak bırakmak, şirket yönetiminin bir önceliği olup tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Çalışanların Gelişimi İçin
Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve taşeronlarımızı ürün kalitesi ve çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenleriz.
Yenilikçi ve üretici yaklaşımları cesaretlendiririz.
Yönetim Ekibi bu bilinci artırmak ve organizasyona yaymakla sorumludur.

Tüm Bu Amaçlar Doğrulltusunda
Hedefimiz, Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin uzun vadeli bağlılığını arttırmak,
Yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak,
Daima müşteri istek ve görüşlerini esas almak,
Gelişen ve güncel teknolojiyi takip etmek,
Tüm çalışanları çevre konusunda bilinçlendirerek, çevreye karşı saygılı olmalarını sağlamaktır.

Devamını Oku
Markalarımız

Artim Mobilya
Artim Exclusive
Artim Mutfak