İletişim Teklif İste Kurumsal
Ana Sayfa Exclusive Ebeveyn Yatak Odaları

Ebeveyn Yatak Odaları

Evimizin en özel köşesi kuşkusuz yatak odalarıdır. Misafirlerinizi ağırladığınız salon ve oturma odaları, sevdiklerinizle yemekler yediğimiz alanlar bu enfes yemekleri hazırladığımız kusursuz mutfaklar ve geri kalan tüm donatıların dekorasyonunu ortak bir uyum düşünerek yapabilirsiniz.

Ancak yatak odası dekorasyonu söz konusu olduğunda tamamen size hitap eden, sizi yansıtan bir konsept oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz renkleri, mobilyaları, dilediğiniz tasarımları kullanabileceğiniz bu alanda yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Evin geri kalanından tamamen bağımsız bambaşka bir tarzda da döşeyebilirsiniz. Tüm evi son derece modern, yenilikçi tasarımlar ile bezerken yatak odanızda cibinlikli prenses yatakları kullanabilir, kadife uzanma koltuğunun yanına makyaj masanızı yerleştirebilirsiniz. Tabiki yatak odası dekorasyonunu planlarken genelde bu odayı çiftlerin ortak kullanacağını düşünürsek ortak bir dekorasyon dili belirlemekte fayda var, sizin için en kullanışlı ve şık Ebeveyn Yatak Odası Konseptini oluşturabilmemiz için Artim Exculisive’in ayrıcalıklı dünyasında adım atın…

Tasarım ekibimiz sizin için, sizi yansıtan konsepti oluştursun, Artim Mobilya çatısı altında üretilecek olan 1.sınıf Mobilya ve yardımcı ürünler ile huzurlu bir uykunun tadını çıkarın.

Devamını Oku
yatak odası modelleri , yatak odası tasarımları , yatak odası mobilyaları ,